Operator výroby, 140kč/h, ubytování, super bonusy

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
140 kč/h, BONUSY, PŘÍPLATKY, ODMĚNY

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátor výroby v automobilovém průmyslu.
Manipulace s výrobkama od 3 kg - 5 kg (pružiny a stabilizátory do aut)
Zavěšování na háčky, skládání do krabice z krabice apod, přemisťování z místa na místo.

Zaměstnanecké výhody, benefity

140 kč/h hrubého na hodinu včetně zákoných příplatků + ZAJÍMAVÉ BONUSY
- S ubytováním: PŘISPÍVÁME 2500 Kč na ubytování na ubytovně.
- Bez ubytování: PŘISPÍVÁME 2500 Kč na dojíždění (MHD, nafta, benzín)
- Mimořádné odměny až do výše 1000kč na ruku.

Informace o náboru

Volejte na telefonní číslo 730 894 711
nebo pište email na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

manuálně zručný, spolehlivý, pracovitý

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Operátor výroby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivý, manuálně zručný, ochotný pracovat,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3496222  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 140 kč/h, BONUSY, PŘÍPLATKY, ODMĚNY