Strategický nákupčí Olomouc

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomouc, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Vyjednávání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
• Komunikace s oddělením centrálního nákupu v DE
• Správa a rozvoj svěřených nákupních projektů a dodavatelského portfolia
• Vedení poptávkového řízení, jeho vyhodnocení a reporting
• Vyhledávání nových dodavatelů se zaměřením na hutní materiál a související kooperace pro výrobu a obchod (svařování, lisování, obrábění, povrchové úpravy, stolařská výroba)
• Optimalizace úspor na nákup materiálu i služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• 20.000Kč náborový příspěvek
• Pružná pracovní doba
• Dotované stravování - výběr ze 6 jídel
• Výuka cizích jazyků
• Příspěvek na penzijní pojištění/ po roce práce
• 25 dnů dovolené/ po roce práce
• 13. a 14.plat/ po roce práce
• Firemní akce

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
• Technické znalosti a orientace ve výkresové dokumentaci
• NJ na komunikativní úrovni
• Praxe na obdobné pozici
• Znalost programu SAP
• Analytické myšlení
• Zkušenosti z výrobní společnosti
• Vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
• Aktivní AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3574714  Dátum zverejnenia: 9.1.2019