Obsluha strojů ve výrobě až 33 000 Kč/měs. + ubytování

Pragma - personální agentura

Místo práce
Slaný, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1 400 EUR/měsícaž 33 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- základy čtení technické dokumentace podmínkou
- praxe ve strojírenském průmyslu (práce na CNC strojích - lis, laiser, nůžky)
- pracovitost, zodpovědnost
- pracoviště Slaný u Kladna
- pomocné práce ve výrobě (podvozky a korby aut)
- 3 směnný provoz (8hod.), nebo turnusy 12 hod.
- obsluha strojů (lisy, lasery, mechanické nůžky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzda 145-165 Kč/hod., po zaškolení 180 Kč/h.
- ubytování blízko pracoviště
- příspěvek na ubytování 3.000, při odpracování 200 hod. ubytování ZDARMA
- možnost práce přesčas
- příjemné pracovní prostředí
- dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici Dělník s obsluhou strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3614986  Dátum zverejnenia: 21.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 400 EUR/měsícaž 33 000 Kč