Specialista a programátor 3D měření

Pragma - personální agentura

Místo práce
Rychvald, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS ČINNOSTI:
měření výrobků na 3D měřících strojích
vytváření a úprava měřících programů dle požadavků zákazníků
spolupráce s pracovníky podpůrných týmů (výroba, technologie, inovace, prototypová dílna)
spolupráce s konstrukcí při návrhu kótování a tolerancí dílců
spolupráce při návrhu koncepce a při výrobě měřících přípravků
práce ve třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
zajímavou práci na závodě světelné techniky v Rychvaldu
motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)
možnost odborného a kariérního růstu

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání (maturitní zkouška) – technického zaměření výhodou
schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
zkušenosti s 3D měřením
zkušenosti s tvorbou programů na 3D měřící stroj - výhodou
znalost používání SW PC-DMIS výhodou
schopnost logického myšlení a prostorové orientace
flexibilita a samostatnost
aktivní přístup k řešení problémů
znalost práce na PC (MS-Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3631622  Dátum zverejnenia: 25.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc