Zaměstnej se jako automechanik na 1 směnu, 32.000 Kč

Pragma - personální agentura

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 32 000 Kč/měsícmzda dle zkušeností + příplatky navíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž vozidel dle výkresové dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- platové zařazení podle zkušeností: JUNIOR - 160 Kč/hod / SENIOR - 190 Kč/hod
- příplatky ke mzdě navíc
- stravování na pracovišti ZDARMA
- příspěvek na ubytování 3.000 Kč/ měsíc nebo příspěvek na dopravu / dle km
- profesionalitu a spolehlivost
- podpora koordinátora za všech okolností
- dlouhodobou spolupráci
- zálohy, po prvním odpracovaném týdnu

Informace o náboru

Své životopisy mi zasílejte pomocí níže uvedeného formuláře nebo mně kdykoliv kontaktujte na +420 730 155 362

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba nákladních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe nebo vyučení v oboru automechanik
- základní ovládaní PC, čtení technické dokumentace v PC
- používaní ručního nářadí, pneumatických utahováků, momentových klíčů
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost za odvedenou práci
- spolehlivost, pracovitost
- loajalitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3765588  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26 000 - 32 000 Kč/měsícmzda dle zkušeností + příplatky navíc