Práce s jeřábem. Muži i Ženy. Olomouc i bez průkazu

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 26 000 Kč/měsíc+ 10.000 Kč náborový příspěvek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoval si s jeřábem a máš průkaz? Ne? Nevadí! Nabíráme lidi v Olomouci na pozici obsluhy Jeřábů. Muži i ženy. Tvou náplní práce bude řízení a obsluha jeřábů a komunikace s vazačem břemen.
Pracuje se ve třísměnném provozu, 8 hodin.
Prostě sedíš v kabince a vozíš se :)
Nástup ihned nebo dle domluvy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možný nástup ihned
- ubytování
- zálohy
- rychlé jednání
- vhodné pro muže i ženy

Informace o náboru

Volejte kdykoliv, jsme Vám k dispozici :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírensko-metalurgická společnost, světově uznávaný výrobce kolesových rypadel, dodavatel komponent těžkého strojírenství.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání není rozhodující, klidně i základní
- jeřábnický průkaz výhodou nebo Ti zajistíme jeho získání
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu, 7,5 hod
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost a spolehlivost
- práci ve výškách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3790949  Dátum zverejnenia: 15.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 26 000 Kč/měsíc+ 10.000 Kč náborový příspěvek