Marketingový a pr specialista

PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. (MPSV)

Místo práce
U Bulhara 1611, 110 00 Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2012-05-13
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s., IČ 25318136
Pracoviště:U Bulhara 1611/3, Nové Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2012-05-13
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nejstarší česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia,a.s. vypisuje výběrové řízení na pozici:
Marketingový a PR specialista
Co u nás budete dělat?
•budete marketingově podporovat nové projekty se zaměřením na kulturní a společenské akce, firemní akce a eventy
•budete připravovat a realizovat marketingové a PR komunikační strategie
•budete odpovědný za komunikaci s jednotlivými cílovými skupinami
•budete odpovědný za elektronická, tištěná média, tvorbu materiálů, tiskových zpráv
Co od Vás očekáváme?
•min. SŠ, AJ, RJ výhodou
•znalost a praxe s užitím známých marketingových nástrojů (zkušenost s marketingem kulturních a incentivních projektů, firemních akcí a eventů)
•prokazatelné výsledky z předchozí praxe, široká a aktivní kontaktní „network“
•stylistické a komunikační schopnosti
•komunikativní s příjemným vystupováním, poctivý, kreativní, loajální, vysoké pracovním nasazení, odolný vůči stresu
A co nabízíme?
•práci ve stabilní a úspěšné společnosti s tradicí
•kreativní práci a možností seberealizace, osobnost. a profes. růstu
•pracoviště v centru Prahy
•motivující fin. ohodnocení s možností fin. růstu (odpovídající zkušenostem a výsledkům)
Pokud nebudete do 14 dní ode dne doručení Vašeho CV kontaktováni naším personálním odd., znamená to, že jste nebyli zařazeni do 2. kola výběrového řízení.

Poslední změna:2012-05-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín, ZLA87219W, 3632570752

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Ruština - Aktivní, výhodou
ID: 1251311  Dátum zverejnenia: 4.5.2012  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc