Technik údržby ve výrobě

Praha Vaccines a.s.

Místo práce
Bohumil 138, Jevany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za bezporuchový provoz a chod výrobních zařízení
Provádění preventivní a korektivní údržby ve všech výrobních a podpůrných odděleních
Zajištění servisních oprav u výrobního zařízení
Spolupráce s ostatními odděleními v rámci výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici
Smlouvu na dobu neurčitou
Příspěvek na dopravu
Svozové autobusy
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Životní pojištění
5 týdnů dovolené
Sick-days
Jazykové kurzy
Masáže

Informace o náboru

Tato pozice není úplně pro Vás, ale znáte někoho, komu by vyhovovala lépe? Doporučte nám svého známého a získejte lákavou finanční odměnu! Více informací na tel. +420 778 451 132

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání elektro směru
Platná vyhláška 50/78 Sb., § 6
Zkušenost z výrobního prostředí, z farmaceutického prostředí výhodou
Relevantní praxe v oblasti MaR – měřící a regulační technika je velkou výhodou
Ochota směnovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Praha Vaccines a.s., člen skupiny Serum Institute of India Pvt. Ltd., hledá pro nově rozbíhající se výrobu vakcín nové zaměstnance. Staňte se součástí skupiny, která je celosvětově největším výrobcem vakcín na světě. V rámci lokality Bohumil u Kostelce nad Černými lesy budete pracovat pro silnou společnost, jejíž vakcíny jsou akreditovány WHO a používány ve více než 170 zemích světa.
ID: 3487567  Dátum zverejnenia: 6.11.2018