Vodič VZV - zabezpečujeme preukaz na VZV

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Turany, Slovensko
Od 910 EUR/mesiacmesačná mzda je zložená zo základnej mzdy 758,- + 20 % dochádzkový bonus, Navyše ponúkame každomesačne bonus za plnenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 nových kolegov do tímu.
Jedná sa o pohodovú prácu vodiča vysokozdvižného vozíka.

Aktuálne máme 2 pracovné pozície: 1. pozícia je v 1-smennej prevádzke a 2. pozícia je v 2-smennej prevádzke.
Zaučenie je jednoduché takže sa nie je čoho obávať.

Dokážeme zabezpečiť a aj plne uhradiť preukaz na VZV.

- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer so mzdou od 910 Eur,
- po zapracovaní je možné základnú mzdu zvýšiť,
- dochádzkový bonus u nás dostávajú skoro všetci - nie je pridelený len v prípade príliš častých bezdôvodných návštev lekára,
- každomesačne poskytujeme aj bonusy za výkon: 0-150 Eur.
- v prípade záujmu si taktiež viete zarobiť na nadčasoch,
- dlhodobá spolupráca,
- možnosť kariérneho a odborného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem pošlite svoj životopis na [email protected]
alebo nám kedykoľvek volajte na t.č. 0948/ 908 777.

Ďakujeme! Tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Jedná sa o veľký výrobný podnik s dlhoročnou tradíciou a férovým prístupom k svojim zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dávame šancu aj záujemcom, ktorí preukaz ešte nemajú a radi by si ho v prípade ponuky od nás zabezpečili. Následne akékoľvek ďalšie oprávnenia už zabezpečujeme my.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4144533  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 910 EUR/mesiac