Majster montáží výťahov - ubytovanie a automobil aj na súkromné účely

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
1 500 - 1 800 EUR/mesiaczákladná mzda: 1500 Eur + odmeny 200 - 300 Eur/mesiac, neskôr postupné zvyšovanie mzdy (prediskutujeme na osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu montérov výťahov hľadáme ich šéfa.

Jedná sa o stavby v rámci Bratislavy : máme množstvo nových developerských projektov ale aj zákazky na montáž výťahov v starých budovách v rámci ich rekonštrukcií.

Hľadáme kľúčovú osobu, ktorá pracuje s projektovou dokumentáciou a priamo na stavbách riadi tím montérov: 2 - 4 montérov, ktorí sú priamo u nás zamestnaní a taktiež 8 - 10 subdodávateľov, s ktorými máme dlhodobú spoluprácu.

Majster bude pravidelne komunikovať s našim obchodníkom, ktorý danú zákazku vyjednal ako aj s klientom, ktorého bude pravidelne informovať ohľadne vývoja danej montáže.

V Bratislave pôsobia dokopy traja majstri na tejto pozícii čiže budete mať kolegov, ktorí Vám radi v úvode pomôžu a poriadia.

V ojedinelých prípadoch sa vyskytnú stavby aj mimo Bratislavy, do cca 70 km.

- pre každého pracovníka kupujeme nové auto, ktoré môže využívať aj na súkromné účely,
- nový Iphone aj na súkromné účely,
- práca s najmodernejšími technológiami,
- príspevok na šport/relax (karta MultiSport) v hodnote 500 Eur/ročne,
- príspevok na DDS nad rámec zákona
- odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie.,
- možnosť bezplatného ubytovania v atraktívnom ubytovacom zariadení s bazénom a fitness centrom,
- možnosť kariérne aj odborne rásť.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Vás!

Zašlite nám prosím čím skôr Váš životopis na email [email protected].
Predpokladáme ukončenie výberového procesu v priebehu najbližších dvoch týždňov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0948/ 908 777.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Moderná švajčiarska spoločnosť s vysokou pridanou hodnotou a najmodernejšími technológiami, ktorá patrí k významným svetovým lídrom vo svojom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výhodou je ak máte skúsenosti zo stavebníctva na pozíciách ako napr.: majster, stavbyvedúci, šéf montérov a podob.,
- nevyžadujeme žiadne odborné osvedčenia, všetky potrebné Vám zabezpečíme,
- skúsenosť s riadením aspoň malého tímu robotníkov, montérov atď je pre nás dôležitá,
- odolnosť voči stresu,
- časová flexibilita.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4208768  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac