Elektromontér pro rozvodná zařízení

Pražská energetika, a.s.

Místo práce
K Sokolovně 667/9, 104 00 Praha 22-Uhříněves, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou, 13. a 14. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- elektromontážní práce v rozvodné síti NN, VN
- pokládky a montáže kabelů
- práce na zařízeních 1 kV
- propojování objektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní doba: pondělí - čtvrtek 7:00 - 16:00, pátek 7:00 - 13:30
- 100 Kč stravenky
- odměny
- firemní akce
- dodatková dovolená
- Multisport karta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyhl. 50/78 Sb. §6, případně §5 - zaučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina PRE je stabilní a prosperující energetická skupina s dlouholetou tradicí. Je spolehlivým dodavatelem elektřiny na území hlavního města Prahy a města Roztok u Prahy a stala se významným obchodníkem s elektřinou na energetickém trhu České republiky. Využíváním nejmodernějších technologií a postupů uspokojuje požadavky a očekávání zákazníků; zároveň je pro své zaměstnance silným sociálním partnerem, který pečuje o jejich profesionální rozvoj.

Posláním Skupiny PRE je zvyšování spokojenosti zákazníků, akcionářů a zaměstnanců společnosti poskytováním spolehlivých a kvalitních dodávek elektřiny a s tím souvisejících služeb s využitím všech svých schopností a zdrojů.
ID: 3685877  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, 13. a 14. plat