Servisní technik pro region Morava plus Střední Čechy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, obchodní společnost zabývající se výrobou a prodejem diagnostických analyzátorů pro zdravotnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik pro region Morava plus Střední Čechy.

Náplň práce:
- Technická podpora a servis produktů BC – hematologie, močová analýza, life science;
- Každodenní osobní zapojení do řešení požadavků od zákazníků – také prostřednictvím telefonu v rámci dispečerského systému;
- Servisní činnost se provádí v terénu přímo u zákazníků
- Měsíčně najedete cca 5 tis.km v rámci Moravy a Středních Čech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
- Stabilita nadnárodní společnosti
- Práce na HPP
- Práci v příjemném kolektivu
- Automobil i k soukromému použití, notebook, iphone
- Odpovídající platové ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity
- Týden dovolené navíc
- Místo výkonu práce: Olomoucko nebo střední Čechy

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

společnost zabývající se výrobou a prodejem diagnostických analyzátorů pro zdravotnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru;
- Zkušenost v servisní činnosti produktů IVD výhodou;
- Dobré organizační a komunikační schopnosti;
- Smysl pro naléhavost a schopnost prioritizace;
- Časová flexibilita!
- Schopnost práce v týmu;
- Český jazyk – plynule slovem i písmem;
- Anglický jazyk – minimálně na úrovni středně pokročilý/á;
- Aktivní řidič/ka skup.B;
- Vyhláška 50, min §6 pro práci na elektrických zařízeních.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1935225  Dátum zverejnenia: 21.11.2014