CNC operátor - obsluha frézovacích center

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a výrobou automatických optických strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici CNC operátor – obsluha frézovacích center.

Náplň práce:

• obsluha 3-osých a 5-ti osých obráběcích center
• příprava materiálu pro obrábění
• příprava programů pro obrábění (Solid Works)
• pomoc při vývoji nových automatickych optickych stroju

Požadujeme:
• vzdělání ve strojírenském oboru
• zkušenost z prostředí systémů CNC
• znalost systému SolidWorks vyhodou
• nadšení pro obor
• chuť a ochota se učit
• PC - znalost Office nutná, CAD případně naučíme
• orientace v technické dokumentaci
Nabízíme:
• zajímavou práci v moderní rostoucí firmě, která pracuje s moderními technologiemi
• motivační ohodnocení v závislosti na výsledcích
• možnost kariérního růstu ve firmě a vzdělávání v oboru
• flexibilní pracovní dobu
• Sodexo stravenky
• nabízíme prostředí progresivní rodinné firmy
• místo výkonu práce: Středočeský kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2730002  Dátum zverejnenia: 19.9.2016