Servisný mechanik - Žilina

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

• Špecifikácia potrebných náhradných dielov a prípravkov potrebných na opravy strojov a následné vykonanie záručného a pozáručného servisu stavebných strojov v zodpovedajúcej kvalite a v čase.
• Práca prebieha najprv v dielni, postupne prechádza mechanik na samostatnú prácu v teréne – oprava strojov priamo u zákazníka.
• Dohliadanie na prevedenie opravy s minimálnymi nákladmi.

Ponúkame:
• dynamickú prácu v jednej z najlepších obchodných spoločností v SR
• výborné pracovné podmienky
• sociálny program spoločnosti
• nástup dohodou
• miesto výkonu práce: Žilina

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu [email protected] . Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.
Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú splňovať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete len telefonický pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1993 ako výhradný zástupca renomovaných výrobcov cestných a stavebných strojov, motorov a generátorov značiek CATERPILLAR a TRACTOTECHNIK a ktorej súčasťou obchodnej stratégie je predaj, prenájom a komplexný servis strojov a techniky, hľadáme vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu Servisný mechanik - Žilina.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:

• SŠ technického smeru s maturitou
• prax v oblasti údržby a opráv strojov
• technická ANJ (čítanie manuálov v ANJ)- výhodou
• čítanie elektrických a hydraulických schém - výhodou
• zručnosť, komunikatívnosť, adaptabilnosť, vysoké pracovné nasadenie
• samostatnosť
• vodičský preukaz sk. B
• Microsoft Excel – základy, Microsoft Outlook – pokročilý, Microsoft Word - základy

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2749796  Dátum zverejnenia: 4.10.2016