Finanční koordinátor/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost s 20 letou historií, hledáme novou kolegyni, nebo kolegu na pozici FINANČNÍ KOORDINÁTOR.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ ekonomického směru
• minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici nebo na pozici hlavní účetní
• výborná znalost účetních a daňových zákonů
• ochota učit se novým věcem
• znalost ekonomických SW XAL (Concord), KARAT nebo TEAS výhodou
• nekonfliktnost, pečlivost a loajalita

Náplň práce:
• Kontrola účetních transakcí a závěrkové operace včetně metodiky a vykazování
• Kontrolní a metodická činnost pro sledování výnosů a nákladů
• Spolupráce na reportech a kontrola účetních vazeb v používaném software
• Metodický dozor pro fakturační oddělení
• Zpracování pokladů a spolupráce s auditorem a daňovým poradcem /roční závěrky, přiznání k DPPO a ostatní daně/
• Komunikace s úřady při běžném vyřizování úkonů či kontrole
• Spolupráce na postupech a kontrola oběhu firemních dokumentů
• Kontrola dodržování firemních postupů a nařízení
• Zpracování konsolidované účetní závěrky
• Zpracování podkladů pro financování

Nabízíme:
• hlavní pracovní poměr
• vstupní zaškolení
• průběžné vzdělávání
• stabilní firmu
• příjemné pracovní prostředí
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce Brno - Slatina

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Česká společnost s 20 letou historií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2750230  Dátum zverejnenia: 4.10.2016