Specialista péče o zákazníky, fakturant, administrativa

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem sportovního oblečení, brýlí a dalších doplňků značek OAKLEY, Scullcandy, B+D Readers, Italia independent a OUTDOOR TECH, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista péče o zákazníky, fakturant, administrativa.

Náplň práce:

• Proaktivní a profesionální péče o velkoobchodní zákazníky v regionu CEE
• Registrace nových zákazníků do firemního systému, zodpovědnost za aktuální údaje existujících zákazníků
• Poskytování podpory v rámci základních zákaznických potřeb, zejména ke konkrétním produktům, fakturám, dobropisům, statusu objednávky, reklamacím atd.
• Posuzování a evidence reklamací, řešení vrácení zboží (následně dobropisování), případně nedodaného zboží
• Podpora obchodního týmu
• Komunikace a podpora kolegů z maloobchodních prodejen
• Zpracování dat, práce s PC, běžná administrativa
• Zakládání karet na nové zboží včetně cenotvorby
• Doplňování chybějících dat pro intrastat
• Příjem zbožových faktur
• Příjem zboží a tvorba podkladů pro příjem na sklad
• Fakturace předobjednávek
• Řešení reklamací, vrácení zboží a dobropisů (evidence reklamací, komplexní řešení reklamací a vrácení zboží, dobropisy za slevy..)
• Zadávání karet nových zákazníků, úprava karet dle zaslaných informací + nastavení slev
• Komunikace s klienty a obchodními zástupci
• Zpracování hlášení pro Asecol a Ekokom (obaly, elektronika)
• Komunikace s kamennými obchody (přeskladnění zboží mezi jednotlivými obchody, řešení problémů se zbožím..)
• Fakturace komisí a speciálních zakázek (Oakely OCP a RX program)
• Fakturace objednávek pro eshop (maloobchod)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Stabilní zázemí velmi rychle se rozvíjející společnosti
• Zajímavou a rozmanitou odbornou práci
• Příjemné a klidné pracovní prostředí
• Platové ohodnocení ve výši 25.000 – 30.000,- Kč
• Mladý a přátelský kolektiv
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Nástup ideálně ihned
• Místo výkonu práce Praha 9 – Hloubětín; od 1. 1. 2017 Horní Počernice

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Absolventa SŠ se znalostí anglického jazyka
• zkušenost s péčí o zákazníky
• Mladého dynamického člověka s aktivním přístupem k práci
• Nadšence do komunikace, který je schopný pracovat samostatně a plnit svěřené úkoly
• Týmového hráče, pozitivní naladění, příjemné vystupovaní a komunikace
• Učenlivého a rychlého
• Zkušenost s účetním programem Helios Orange velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2763297  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 - 30 000 Kč