Linux administrátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, který zastává pozici technologického leadera v oblasti webhostingu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Linux administrátor.

Náplň práce:
• Správa, administrace a monitoring Linux serverů
• Instalace OS, testování, monitorování, zálohování a obnova systému
• Programování a vytváření skriptů
• Automatizace procesů
• Podpora technicky složitějších dotazů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání (pozice je vhodná i pro absolventy)
• Zkušenosti se scriptováním a automatizací úkonu, dobrou znalost shellu bash
• Administrátorskou znalost GNU/Linux
• Obecné povědomí o PHP a MySQL
• Praktickou znalost TCP/IP (firewalling, routing, switching)
• Anglický jazyk – schopnost studovat dokumentaci
• Ochota učit se novým technologiím
• Schopnost práce v týmu
• Samostatný a zodpovědný přístup k práci
• Ochota držet pohotovosti (z domova)

Nabízíme:
• Příležitost podílet se na zajímavých projektech
• Zajímavé kompenzace v délce pracovní doby za pohotovosti
• Možnost prohlubování odborných znalosti OS – odborná školení, certifikace
• Osobní i profesní růst
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Práce ideálně na OSVČ, příp. zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která zastává pozici technologického leadera v oblasti webhostingu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2800991  Dátum zverejnenia: 7.11.2016