Interní technik – dřevoobráběcí stroje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která působí ve výrobě a odbytu dřevoobráběcích strojů, hledáme kandidáta na pozici Interní technik - dřevoobráběcí stroje

Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení
- HPP na dobu neurčitou
- počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
- sídlo společnosti a kancelář v Praze 5
- odborné zaškolení, možnost profesního růstu
- nástup ihned, případně dohodou

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní náplň:
- pravidelná (každodenní) komunikace s výrobním závodem v Rakousku
- koordinace servisní činnosti
- řešení technických závad po telefonu či mailu
- práce v kanceláři Praha 5 (tato pozice je in house)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

mezinárodní společnost, která působí ve výrobě a odbytu dřevoobráběcích strojů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
-ukončené SŠ vzdělání ideálně v oboru mechatronik
- praxe v oboru (obráběcí stroje, nástroje atd.) na pozici servisního technika výhodou, ale není podmínkou, vhodné i pro absolventy
- komunikativní dovednosti
- velmi dobrá znalost AJ nebo NJ
- chuť pracovat
- samostatnost, důslednost a spolehlivost
- schopnost pro pochopení požadavků zákazníka nebo servisního technika
- řidičský průkaz sk. B
- preferujeme kandidáty ochotné učit se a být dlouhodobě přínosem
- bydliště Praha a blízké okolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2808216  Dátum zverejnenia: 6.1.2017