Obsluha Elektroerozivní hloubičky a HSC frézky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je tradičním, největším a nejoblíbenějším prodejcem elektroerozívních strojů v Česku a na Slovensku, hledáme kandidáta na pozici Obsluha Elektroerozivní hloubičky a HSC frézky.

Koho hledáme
• Do našeho teamu hledáme kolegu, který chce pracovat a za to dostat poctivou odměnu. Ideální kandidát umí číst technickou dokumentaci, má praxi v oboru elektroeroze, obrábění , nebojí se počítačů, umí si poradit sám a je na něj spolehnutí. Má střední školu s maturitou nebo odborné vyučení s maturitou.

Co budete dělat
• Budete obsluhovat a programovat elektroerozivní hloubičku a HSC vertikální frézovací centrum.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme
• Nabízíme zaměstnání ve stabilní firmě se silným finančním zázemím.
• Získáte trvalý pracovní poměr.
• Zajímavou práci na nejmodernějších technologiích.
• V práci budete moci realizovat dobré nápady.
• Vaše odměna bude ze začátku odpovídat vaší praxi a pracovnímu nasazení.
• Po zapracování získáte navíc podíl na výsledku oddělení.
• Pokud budete mít zájem, získáte školení pro zvyšování kvalifikace.
• Pracovat budete obvykle bez směnného provozu.
• Místo výkonu práce: Říčany
• Nástup ihned nebo dle vzájemné dohody

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, která je tradičním, největším a nejoblíbenějším prodejcem elektroerozívních strojů v Česku a na Slovensku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme
• Chuť pracovat
• Zdravý „selský“ rozum
• Spolehlivost
• Loajalitu
• Zaměření na spokojenost zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2814849  Dátum zverejnenia: 3.1.2017