Programátor .NET, C#

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi zkušený programátor a chceš se dále posunout v práci pro mezinárodní firmu?

Nebo jsi absolvent, který hledá práci na zajímavých projektech?

Co budete potřebovat?
• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe: (na pozici, nebo v oboru) vhodné i pro absolventa
• Jazyky: AJ případně NJ
• Znalost práce s PC na úrovni IT odborníka
• Znalost databázového systému MS SQL Server
• Ochota cestovat
• Odpovědnost, spolehlivost, samostatnost při řešení pracovních úkolů
• Výhodou je zkušenost s automatizací výroby

Co vás čeká:
• Především programování Level2 systému pro ocelárny v jazyce .NET a C#
• Programování take matematických modelů
• Služební cesty v zahraničí, do zajímavých destinací
• Můžete se podílet na mezinárodních projektech

Nabízíme:
• Odpovídající a motivující platové ohodnocení dle praxe, znalostí a zkušeností
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Práce na projektech s využitím moderních technologií
• Služební telefon s neomezeným voláním i pro soukromé účely a notebook
• Práce v mladém kolektivu
• Profesní růst a možnost dalšího vzdělávání (školení, semináře)
• Perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
• Zaměstnanecké výhody (příspěvek na životní pojištění, apod.)
• Příjemné pracovnní prostředí a místo výkonu v Brně

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní řešení průmyslové automatizace se specializací na slévárny, ocelárny a automobilový průmysl, hledáme hodného kandidáta na pozici: Programátor .NET, C#

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2827169  Dátum zverejnenia: 3.1.2017