Hlavní účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Samostatné zpracování účetní, mzdové a daňové agendy
• Nastavení a udržování interních procesů spadající do oblastí financí a účetnictví
• Realizace měsíční a roční závěrky
• Pravidelný reporting svému nadřízenému
• Komunikace s bankami a institucemi státní správy
• Sběr informací a interní spolupráce s ostatními kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v dynamicky rostoucí společnosti, v pohodovém a přátelském pracovním prostředí
• Moderně zařízené kanceláře
• Smlouvu na dobu neurčitou/IČO (dle dohody)
• Zajímavé platové ohodnocení
• Možnost kariérního a osobního rozvoje
• Místo výkonu práce: Praha 8 (výborná dostupnost MHD)
• Nástup možný ihned/dohodou

Informace o náboru

Pro našeho klienta, startupová nebankovní společnost, která poskytuje svým klientům spotřebitelské úvěry, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Hlavní účetní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Startupová nebankovní společnost, která poskytuje klientům spotřebitelské úvěry.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• Minimálně 3 až 5 let praxe na obdobné pozici
• Velmi dobrá znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
• Dobrá znalost anglického jazyka (využití na denní bázi)
• Schopnost rychlé orientace v problému a nacházení a komunikace jejich řešení
• Zkušenosti s programem iSCALA velkou výhodou, nikoliv podmínkou
• Znalost IFRS velkou výhodou
• Uživatelské znalost práce s PC
• Pečlivost
• Samostatný a systematický přístup k práci

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Do předmětu emailu uveďte název pozice. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3249534  Dátum zverejnenia: 4.1.2018