Service desk specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Telefonické/emailové přebíraní servisních požadavků (requests)
• Analýza a řešení incidentů
• Proaktivní support
• Podílení se na rozvoji Service Desk nástrojů
• Spolupráce na projektech
• Správa dokumentů
• Komunikace a spolupráce s ostatními členy týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Týden dovolené navíc
• Stravenky
• Třísložková mzda složená ze základní mzdy, pohyblivé složky a bonusů v závislosti na plnění obchodního plánu
• Místo výkonu práce: Praha 4

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem komplexních řešení v oblasti ICT od zálohování po bezpečnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Service desk specialist.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Řešení v oblasti ICT.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání SŠ/VŠ
• Znalosti na úrovní systémového administrátora (Microsoft Windows Server 2008 a vyšší či Linux)
• Znalost anglického jazyka slovem i písmem (B1)
• Zabezpečení telefonické pohotovosti 24/7
• Samostatnost
• Ochota a schopnost učit se novým technologiím
• Zkušenosti s Messaging and collaboration technologiemi výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3277406  Dátum zverejnenia: 3.1.2018