Account Manager - Project Coordinator

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Rozvoj klientských vztahů a kontaktů s evropskými pacientskými organizacemi a advokačními skupinami, kontaktů s výkonnou radou a jinými zainteresovanými subjekty
- Udržování databáze členských skupin, komunikace se členskou základnou, starost o webové stránky/FB
- Koordinace osvětových projektů a kampaní určených ke zvýšení povědomí pacientů a jejich rodin
- Příprava vzdělávacích materiálů pro pacienty a řízení dotazníků (s pomocí týmů odborníků), koordinace jazykových překladů a distribuce materiálů
- Plánování meetingů a organizace seminářů pro pacientské organizace
- Koordinace různých vzdělávacích projektů, koordinace evropské certifikace pro mladé onkology, spolupráce s odbornými týmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Bonus (do výše úrovně 13. platu)
- Sickdays
- Pátky home office
- Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Společnost, která reprezentuje European Society of Gynaecological Oncology (ESGO), evropskou jedničku mezi neziskovými lékařskými organizacemi.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. 3 roky zkušeností v zákaznickém servisu, komunikaci, projektovém managementu nebo organizaci meetingů
- VŠ vzdělání (magistr)
- Vynikající znalost anglického jazyka (slovem i písmem), další jazyk výhodou
- Výborný mluvený i psaný projev, interpersonální schopnosti, empatii
- Pokročilé počítačové znalosti (MS Office) a znalost nových technologií
- Zkušenost s koordinací virtuálních mezinárodních týmů, práce v týmech v různých časových pásmech
- Všeobecné znalosti a ´selský rozum´
- Orientaci na služby, schopnost multitaskingu, vysokou míru organizovanosti
- Zkušenost s prací v mezinárodním a multikulturním prostředí
- Zkušenost s osvětovými projekty, neziskovým prostředím a zkušenost s prací s experty-dobrovolníky výhodou
- Občasná časová flexibilita v případě telekonferencí později odpoledne z důvodů práce s klienty z různých časových pásem (US)
- Občasné cestování

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3281100  Dátum zverejnenia: 8.1.2018