Prodavačka masa a uzenin do rodinného řeznictví - Vsetín

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Okres Vsetín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Prodej masa a uzenin
• Péče o zboží, kontrola trvanlivostí
• Úklid pracoviště

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Plat 18000 Kč - 24000 Kč, možnost dále navýšit příjem odpracovanými přesčasovými hodinami
• Benefity: 116 Kč stravenky/den, příspěvek na penzijní fond 1200 Kč/měsíc
• Ranní směna 5:00-12:00
• Odpolední směna 11:30-20:00
• Každý pátek 5:00-20:00
• Každých 14 dní sobota 5:00-14:00
• Místo výkonu práce: Smetanova 1304, 755 01 Vsetín a Jablůnka 274, 756 23 Jablůnka

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Rodinné řeznictví a uzenářství ve Vsetíně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání v oboru prodavačka nebo příbuzný obor
• Praxe v prodeji masa a uzenin - nutná
• Příjemné vystupování, schopnost nabídnout zboží (pultový prodej)
• Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3306121  Dátum zverejnenia: 8.2.2018