Referent prodeje klíčovým zákazníkům (export i tuzemsko)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Poskytování podpory obchodníkům v terénu v tuzemsku nebo vybraných zemích Evropy (zajištění podpory a přenosu informací mezi obchodníky v dané zemi a centrálou společnosti v ČR),
• Soustavné a pravidelné kontakty se zákazníkem (zejména telefon a e-mail),
• Tvorba obchodních nabídek a zpracování objednávek,
• Analýza obchodního potenciálu na svěřených trzích,
• Monitoring úspěšnosti realizovaných akcí a konkurenčních aktivit,
• Odpovědnost za agendu pohledávek (sledování pohledávek po splatnosti a jejich vymáhání),
• Tvorba cenových nabídek (úpravy cen, akční slevy, koordinace cenové politiky),
• Správa informací o zákaznících v informačním systému,
• Vedení přehledu o cenách a obchodních aktivitách konkurenčních firem,
• Tvorba reportů o vývoji prodejů u zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní a rostoucí společnosti s celoevropskou působností a výjimečným postavení na trhu,
• Náročnou, ale zajímavou práci se zahraničními zákazníky s vysokou mírou samostatnosti,
• Motivující mzdové ohodnocení,
• 25 dní dovolené,
• Možnost osobního i profesního růstu, vedení zkušenými profesionály v oboru,
• Další zaměstnanecké benefity (stravenky, slevy na zboží, firemní akce a další),
• Místo výkonu práce: Přerov.

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je exkluzivním distributorem značek GP Batteries, GP Powerbank a vlastních značek EMOS, BENsat a RAVER, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Referent prodeje klíčovým zákazníkům (export i Tuzemsko).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Distributorem značek GP Batteries, GP Powerbank a vlastních značek EMOS, BENsat a RAVER.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ, VŠ vzdělání,
• Praxe v administrativní nebo obdobné pozici u obchodní firmy vítaná, ale není podmínkou,
• Aktivní znalost Anglického jazyka (schopnost vést samostatně obchodní jednání v AJ),
• Znalost dalšího cizího jazyka (němčina, ruština) značnou výhodou,
• Velmi dobrá znalost PC (MS Office),
• Řidičský průkaz skupiny B s aktivní praxí,
• Komunikační a organizační schopnosti,
• Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, konstruktivně hledat řešení.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3357908  Dátum zverejnenia: 1.6.2018