Právník - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Právní poradenství

* Komplexní právní zastupování České republiky

* Tvorba koncepce řešení věcně a právně nejsložitějších případů a zastupování veřejných zájmů v soudních a obdobných sporech

* Zpracování návrhu rozhodnutí o opravných prostředcích

* Vedení správních řízení a příprava rozhodnutí

* Realizace a kontrola zadávacích řízení

* Vypracovávání právních stanovisek k návrhům smluv

* Právní poradenství v oblasti výkonu kontroly

* Komunikace se soudy (správními i obecnými)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Služební poměr na dobu neurčitou

* 5 týdnů dovolené, 5 sick days

* Stravenky

* Možnost dalšího vzdělávání vč. jazykového a odborných školení

* Flexibilní pracovní dobu s fixní částí od 9:00 do 14:00 h

* Platové zařazení: 13. – 14. platová třída dle zařazení

* Místo výkonu práce: Prahy, Vysočany

Informace o náboru

Pro našeho klienta, státní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozice Právníků.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Státní instituce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru Právo a právní věda

* Orientace v oblasti elektronických komunikací, poštovních služeb

* Samostatnost, preciznost, schopnost týmové práce

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3415471  Dátum zverejnenia: 8.6.2018