Aplikační technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava a prezentace frézovacího programu dle parametrů od klienta
• Školení klienta na obsluhu strojů a programů (CAD/CAM)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Rozmanitou práci na HPP/ VPP u lídra segmentu na trhu
• Slušné platové ohodnocení dle zkušeností
• Diety v případě delších výjezdů
• Firemní vozidlo, firemní telefon, notebook, sick days
• Pravidelní odborní školení, plovoucí pracovní doba – dle domluvy
• Přátelský mladý kolektiv menší firmy rodinného typu
• Vstupní školení v mateřské společnosti v Německu a také na pobočce ve Slovenské i České Republice
• Pozice je vhodná i pro absolventy
• Místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost, která se zabývá CNC obráběcími stroji pro vysokorychlostní frézování neželezných kovů a plastů, měřením dynamiky vozidel a souvisejícími informačními technologiemi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ vzdělání, strojírenský nebo jiný technický obor
• Výuční list ve strojírenství – výhodou
• Znalost modelování, obrábění nebo frézování (např. praxe při studiu) – výhodou
• Znalost některého z předních modelovacích SW (např. Inventor, Solidworks, Proengineer, Autodesk Fusion, Autodesk Inventor, Solid CAM, HSM works a pod.)
• Znalost čtení technické dokumentace
• Znalost AJ nebo NJ minimálně písmem (mail. komunikace, manuály), slovem výhodou (komunikace s německými kolegy)
• Znalost některého z řídicích systémů obráběcích strojů (např. Heidenhain, Fanuc, Sinumeric a jiné) - výhodou
• Výborné komunikační dovednosti
• Ochotu cestovat po ČR a SR
• Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3432972  Dátum zverejnenia: 17.8.2018