Hlavní ekonom

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění provozu školy, tvorba rozpočtů včetně investic
• Zpracování finančních rozvah, statistických výkazů
• Platové inventury, potřebné a určené měsíční účetní doklady
• Rozbory hospodaření a vyúčtování grantů
• Finanční vypořádání školy
• Vedení výběrových řízení a návrhy veškerých smluvních vztahů
• Správa rozpočtu, majetková správa, bankovní styky, příprava podkladů pro účetní závěrku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v malém a přátelském kolektivu
• Pracovní poměr na dobu určitou, po ročním zhodnocení možnost i doby neurčité
• Po třech měsících osobní ohodnocení dle výsledků zapracování
• Příležitostně mimořádné odměny
• Podle nástupu možnost zapracování stávající pracovnicí po dobu 3 měsíců
• Stravování ve školní jídelně, příspěvky z FKSP na obědy, sportovní využití, divadla, koncerty, dovolené
• Možnost dalšího vzdělávání v oboru v kurzech, přednáškách apod.
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, střední školu s dlouholetou tradicí, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Hlavní ekonom.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Základní, střední, vysoké školy

Střední škola s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání, ekonomický směr- výhodou
• Praxi v oboru 5 let
• Znalost rozpočetnictví, účetnictví, zákoníku práce a školského zákona
• Znalost práce na PC - Excel a Word, program Gordic - výhodou
• Výbornou znalost českého jazyka
• Klidnou a přizpůsobivou povahu, flexibilitu

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3453033  Dátum zverejnenia: 20.8.2018