Marketingový specialista/manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava, tvorba, koordinace a vyhodnocení marketingových projektů
• Konzultace textů a prezentací (pro tisk i web)
• On-line marketing, správa webů, sociálních sítí, Facebooku
• Příprava podkladů, prezentací, akcí
• Analýza trhu a konkurence
• Kontrola budgetu, reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé platové ohodnocení
• Vyplácení výkonnostní prémie na základě výsledků
• Možnost částečného homeoffice režimu
• Nabízíme prostor pro seberealizaci, experimenty
• Místo výkonu práce Hradec Králové

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem erotických pomůcek, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Marketingový specialista/manažer.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která se zabývá prodejem erotických pomůcek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. 2 roky zkušenost z digitálního marketingu
• Znalost SEO, social media, content marketing, email marketing
• Prokazatelná znalost principů a technik marketingu
• Samostatnost, organizační schopnosti, orientace na výsledek
• Schopnost formulovat a implementovat kreativní a účinné strategie
• Dobré komunikační a organizační schopnosti
• Zájmem o online kampaně, trendy v digitálu/e-commerce
• Velmi dobré analytické a logické myšlení se smyslem pro detail
• Cit pro grafiku a design

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3462012  Dátum zverejnenia: 2.8.2018