Asistent/ka představenstva

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby městské části Prahy a široké veřejnosti především v oblasti správy a údržby nemovitostí, realitní činnosti, inženýrské činnosti v investiční výstavbě či developerské projekty, hledáme zajímavého kandidáta/ku na pozici Asistent/ka představenstva.

Náplň práce

• Administrativní a organizační podpora vedení společnosti
• Příprava podkladů pro jednání a porady, vč. následného zpracování zápisů
• Vedení kalendáře vedení, organizování pracovních jednání, včetně kompletního servisu zabezpečení
• Zajištění schvalovacího procesu interních i externích dokumentů, často důvěrné povahy
• Zajištění včasného procesu přípravy/zpracování/schválení podkladů pro jednání a usnesení orgánů společnosti a MČ Praha 6
• Kontaktní osoba s MČ Praha 6
• Kontaktní osoba pro dodavatele „kancelářského“ materiálu a služeb
• Zpracovávání a vyřizování došlé/odeslané pošty včetně práce s datovou schránkou a interními komunikačními nástroji

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected].
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

• Práce ve stabilní společnosti
• Práce na HPP
• Firemní benefity (prémie, penzijní připojištění, stravenky, dovolená navíc)
• Nástup ihned / dohodou
• Výkon práce: Praha 6

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Společnost, která poskytuje služby městské části Prahy a široké veřejnosti především v oblasti správy a údržby nemovitostí, realitní činnosti, inženýrské činnosti v investiční výstavbě či developerské projekty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

administrativa, veřejná správa

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

• SŠ vzdělání
• Předchozí praxe na obdobné pozici ve veřejné správě
• Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
• Výborné organizační schopnosti
• Aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3477655  Dátum zverejnenia: 24.8.2018