Praktická/všeobecná sestra

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, malou nemocnici „rodinného typu“, která sídlí v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Praktická/všeobecná sestra.

Možnost práce na odděleních akutní péče – interně, chirurgii nebo v oblasti intenzivní medicíny – JIP, ARO (vhodná specializace v intenzivních oborech) nebo na oddělení Dětského a dorostového detoxikačního centra.

Požadujeme:
• SZŠ/VOŠ/VŠ
• Kvalifikaci dle zákona č. 96/2004 Sb. obor praktická sestra, všeobecná sestra, sestra specialistka
• Spolehlivost a samostatnost, empatii a slušné jednání, flexibilitu
• Pomaturitní specializační studium – výhodou
• Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu a odbornou praxi - výhodou

Nabízíme:
• Mzdové ohodnocení od 23 000,- Kč až 31 000,- Kč
• Zajímavou práci v malém, přátelském kolektivu
• Stabilní práci na plný i zkrácený pracovní úvazek
• Podporu v odborném růstu a dalším vzdělávání
• Ubytování pro mimopražské
• Dobrou dopravní dostupnost MHD se zastávkou přímo v areálu nemocnice
• Možnost pracovat v jediné církevní nemocnici s akutní péčí v ČR
• Kulturní akce pořádané nemocnicí
• Zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, možnost parkování v areálu nemocnice, odměny k pracovnímu výročí, 5 týdnů dovolené, aj.
• Atraktivní lokalitu v historickém centru Prahy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nemocnice rodinného typu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3485925  Dátum zverejnenia: 23.10.2018