Provozní údržbář - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nové Město, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou společnost, zabývající se technickou a všeobecnou správou nemovitostí, poskytující komplexní spektrum technických služeb, hledáme nového kandidáta na pozici: Provozní údržbář - Praha.

Náplň práce:
• Preventivní údržba technického zařízení
• Opravy zařízení
• Evidence náhradních dílů
• Kontrola a údržba zařízení
• Další související úkoly dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:
• SOU - vyučen v oboru elektro (vyhl.č.50/min §6)
• Ochota pracovat ve směnném provozu (Krátký/dlouhý týden – denní/noční)
• Časová flexibilita

Nabízíme:
• Motivující mzdové ohodnocení
• Benefity: čtvrtletní bonus, věrnostní půlroční bonus, příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné stravování
• Práce: směnný provoz – denní (7:00 - 19:00), noční (19:00 do 7:00)
• Proplácení přesčasů
• Dovolená 4 týdny
• Místo výkonu práce: Praha - Nové Město

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, zabývající se technickou a všeobecnou správou nemovitostí, poskytující komplexní spektrum technických služeb

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3501644  Dátum zverejnenia: 26.10.2018