Systémový analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Žižkov, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou firmu, která se zabývá vývojem softwaru a hardwaru pro gastronomii, hledáme zaměstnance na pozici Systémový analytik.

Náplň práce:
• Konzultace stavu softwaru a hardwaru u zákazníků firmy
• Implementace softwaru a hardwaru u nových zákazníků
• Školení zákazníků
• Analýza problémů softwaru, předání programátorům
• Testování oprav nebo nových vlastností softwaru
• Práce s interními softwarovými produkty (evidence zakázek, faktur a zákazníků)
• Práce s kancelářskými programy Microsoft Office
• Práce v kanceláři 90%

Požadujeme:
• Vzdělání: SŠ nebo VŠ - IT zaměření výhodou
• Praxe: zkušenosti s obecným IT, zkušenosti s implementací softwaru u zákazníka výhodou
• Jazyky: AJ pasivně (stačí rozumět textu)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Dobré komunikační schopnosti
• Orientace v databázi PostgreSQL výhodou

Nabízíme:
• Práci na HPP v menším pohodovém kolektivu
• Benefity (mobil, PC, stravenky, sick days, možnost home office)
• Školení – interní i externí
• Profesní růst
• Pracovní doba: 8:00 – 16.30
• Místo výkonu práce: Praha - Žižkov (s možností pracovních cest po ČR)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká firma, která se zabývá vývojem softwaru a hardwaru pro gastronomii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3520122  Dátum zverejnenia: 23.11.2018