Obchodní a produktový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dceřinou společnost renomovaného německého výrobce pojezdových kol a kladek, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Obchodní a produktový manažer.

Náplň práce:

• Telefonické konzultace technických požadavků zákazníků na použití kol/kladek
• Vyřizování telefonických poptávek zákazníků, dotazů ohledně dodací lhůty
• Specifikace konkrétních kol/kladek pro konkrétní podmínky užití
• Zpracování cenových a technických poptávek do německého výrobního závodu, případné jejich telefonické konzultace
• Příležitostné služební cesty v rámci obchodních jednání se zákazníky
• Aktivní vyhledávání a akvizice nových zákazníků
• Zpracování a vyřizování objednávek zákazníků a vzorků pro obchodníky a na test
• Podpora OZ v terénu: vyřizování telefonických dotazů ohledně dodávek, poptávek případně jiných informací
• Drobná fakturace zakázek a vzorků
• Podpora při marketingových aktivitách

Požadujeme:

• SŠ vzdělání technického směru
• Příjemná, komunikativní a spolehlivá osobnost
• NJ nebo AJ slovem a písmem
• Dobré znalosti Microsoft Office, znalost SAP výhodou

Nabízíme:

• Důkladné produktové školení v ČR a Německu a intenzivní zapracování na pracovišti
• Dlouhodobé a jisté zaměstnání v malém pracovním kolektivu, který je součástí silně expandující, na budoucnost orientované a světově působící společnosti
• Otevřená pracovní atmosféra v moderním prostředí
• Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

dceřiná společnost renomovaného německého výrobce pojezdových kol a kladek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3523816  Dátum zverejnenia: 24.10.2018