Technik IT/ IT Support - Jablonec nad Nisou

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní IS/ICT služby, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik IT/ IT Support - Jablonec nad Nisou.

Náplň práce:
• Poskytování servisních služeb u klientů i vzdálené technické podpory v oblasti HW a SW
• Komunikace a spolupráce s obchodníky při přípravě a realizaci zakázek a projektů
• Diagnostika, servis a opravy HW, SW
• Specializace na operační systémy Microsoft podmínkou
• Spolupráce v rámci profesionálního týmu

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, ideálně IT
• Znalost OS Microsoft Windows 10, 8, 7, Vista, XP, HW a SW stanice, periferie
• Znalost Windows Server
• Znalost síťových protokolů, topologie sítí
• Všeobecný přehled v oblasti IT
• Aktivní znalost AJ slovem i písmem
• Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič s ochotou cestovat v rámci regionu a ČR
• Trestní bezúhonnost

Osobní předpoklady:
• Velmi dobré komunikační dovednosti s orientací na zákazníka
• Zodpovědný přístup k práci a schopnost analytického řešení problémů
• Samostatnost při řešení svěřených úkolů a zároveň schopnost týmové spolupráce
• Schopnost analyzovat problémy a požadavky zákazníků
• Časová flexibilita, dochvilnost
• Ochota učit se novým věcem a sledovat trendy v oblasti IT

Nabízíme:
• Příjemné pracovní prostředí ve stabilní firmě
• Motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč/měs.
• Odborné zaškolení s možností dalšího vzdělávání a rozvoje
• Kurzy AJ, školení
• HPP na dobu neurčitou
• Příspěvek na stravování
• Firemní automobil, mobil
• Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. \"O ochraně osobních údajů\" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost poskytující komplexní IS/ICT služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3523930  Dátum zverejnenia: 27.11.2018