Instalatér / topenář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ryze českou společnost s dlouhou tradicí v oboru a stabilním zázemím, hledáme vhodné kandidáty na pozici Instalatér / topenář.

Náplň práce:

• Instalatérské a topenářské práce

Požadujeme:

• Vyučení v oboru výhodou
• Schopnost a ochota pracovat
• Polyfuzní sváření plastů
• Sváření autogenem/elektrodami – výhoda a vyšší ohodnocení (není podmínkou)
• Praxe v oboru velkou výhodou
• Ochotu učit se novým věcem
• Spolehlivost, zodpovědnost
• ŘP sk. B – není podmínkou

Nabízíme:

• Práce ve stabilní české společnosti
• Práce na HPP i ŽL
• Zajímavé platové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky v hodnotě 90 Kč/den
• Náborový příspěvek
• Možnost kariérního růstu
• Věrnostní odměny
• 13. plat
• Nástup ihned/ dohodou
• Místo výkonu práce: Praha a okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Ryze česká společnost s dlouhou tradicí v oboru a stabilním zázemím.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3528103  Dátum zverejnenia: 31.10.2018