.NET Programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Michle, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, IT společnost, která nabízí více než 15 let zkušeností ve vývoji webových a portálových řešení a aplikacím pro podnikovou mobilitu nabízí business inteligence systémy a CRM řešení – vše na cloudu, hledáme zajímavého kandidáta na pozici .NET Programátor.

Náplň práce:
• Vývoj webových řešení a tvorba technických specifikací
• Účast na celém vývojovém cyklu SW - od analýzy přes návrh, vývoj a testování

Požadavky:
• Analytické myšlení a schopnost samostatně řešit úkoly
• Zkušenosti s prací v týmu na větších projektech
• Zájem učit se nové věci
• Zkušenosti s automatizovaným testováním – unit testing
• Práce s Visual Studio, Git, Team Foundation Server
• Pokročilý C# a .NET
• Zkušenosti s REST API, Dynamics CRM či Sharepoint jsou vítány

Nabízíme:
• Využívání nejnovějších technologií a práce pro renomované klienty
• Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Vzdělávací program zaměřený na individuální odborné certifikace a kurzy - plně hrazené
• Firemní akce a vícedenní teambuildingy i v zahraničí (lyžovačka, firemní snídaně, turistika, párty na lodi apod.)
• Karta Multisport za zvýhodněnou cenu
• Firemní káva, čaj a ovoce
• Finanční příspěvek pro novomanžele a při narození dítěte
• Finanční odměna za odpracované roky, zprostředkování nového kolegy nebo nového zákazní-ka
• Místo výkonu práce Praha 4 – Michle - Budějovická

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adre-su [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost, která nabízí více než 15 let zkušeností ve vývoji webových a portálových řešení a aplikacím pro podnikovou mobilitu nabízí business inteligence systémy a CRM řešení – vše na cloudu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3529108  Dátum zverejnenia: 1.11.2018