.NET vývojář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou ambiciózní SW firmu z Brna, která vyvíjí vlastní SW nástroje pro digitální podporu prodeje a interní komunikaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici .NET vývojáře.

Pokud vám něco říká jazyk C#, technologie WPF, LINQ, Docker a chcete uplatnit cokoliv z toho v malém, ale velice schopném týmu, psát SW s důrazem na kvalitu kódu, rozšiřitelnost a udržovatelnost, pak je tady skvělá šance pro vás.

Náplň práce:

  • Agilní vývoj zcela nového inovativního produktu
  • Tvorba distribuovatelné aplikace pro celý svět
  • Úzká vazba na moderní HW
  • Spolupráce s dalšími členy vývojového týmu, experty a konzultanty
  • Prostor pro vlastní inovace a široké uplatnění zkušeností

Požadujeme:

  • Ukončené nebo probíhající VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Výbornou znalost technologie .NET (jazyk C#)
  • Zkušenosti s vývojem v prostředí Microsoft Visual Studio
  • Schopnost pracovat samostatně, zodpovědně a mít proaktivní přístup
  • Vzájemná důvěra a spolehlivost
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Seberealizaci a rozvoj ve firmě, kde práce dává smysl
  • Vliv na další směřování firmy a podíl na jejím globálním úspěchu
  • Menší tým se širokým záběrem technologií, zkušeností postupů a vysokou mírou autonomie
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Férovou mzdu dle pracovních zkušeností a bonusy podle výsledků
  • Flexibilní pracovní dobu v příjemném pracovním prostředí v centru Brna a možnosti práce na dálku
  • Odborné vzdělávání
  • Benefity formou různých příspěvků
  • Firemní večírky, grilovačky, sport, výlety a akce za hranice všedních dní
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno-střed

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3560287  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.