Specialista/ka zákaznického servisu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem elektřiny a zemního plynu, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Specialista/ka zákaznického servisu.

Náplň práce:

  • Písemná a telefonická komunikace s našimi zákazníky, poskytování informací a řešení příchozích požadavků
  • Nebudeme po Vás chtít prodej v jakékoliv formě ani sjednávání schůzek pro obchodní zástupce

Požadujeme:

  • Předchozí (alespoň roční) zkušenost s prací na zákaznické lince
  • Velmi dobré komunikační a argumentační dovednosti
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu 23.000 Kč
  • Osobní ohodnocení v řádu 1.000 - 3.000Kč již ve zkušební době
  • Plat po zapracování 25.000 - 33.000Kč
  • Mimořádný finanční příspěvek v podobě Vánočního bonusu
  • Od druhého roku příspěvek 20.000Kč na rekreaci
  • Smlouvu na dobu určitou (1 rok) s následnou prolongací na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Dodržování pracovní doby 8:30 - 17:00, práci přes čas považujeme za výjimečnou a odměňujeme zvlášť
  • Malý a přátelský kolektiv, příjemné prostředí moderní otevřené kanceláře, spolupráci přímo s majitelem firmy
  • Místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3573305  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 Kč/měsíc