Řidič / Montér ocelových konstrukcí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Otrokovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního dodavatele inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů v České a Slovenské Republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič / montér ocelových konstrukcí.

Do našeho otrokovického, alt. pražského střediska hledáme řidiče s profesním průkazem řidiče C+E. Vašimi hlavními činnostmi bude: doprava věžových jeřábů a po zaučení montáž, údržba a servis jeřábů Liebherr a Terex.

Popis práce:

  • doprava jeřábů v rámci České Republiky a okolních zemí
  • montáže, demontáže a servis jeřábů
  • údržba jeřábů ve střediscích JVS

Požadované schopnosti:

  • řidičský průkaz C+E + profesní průkaz
  • servisní práce při údržbě a montáži jeřábů
  • práce v týmu 3-4 pracovníků
  • zodpovědnost a rozvážné jednání
  • časová flexibilita při provádění montáže na stavbách

Nabízíme:

  • práci v zajímavém oboru
  • nadstandardní platy, časté přesčasy, diety, možnost příplatkové práce v sobotu a neděli
  • každý projekt a realizace jsou jiné
  • lokalita pracoviště: Zlínský kraj - kancelářské zázemí v Otrokovicích, popř. Středočeský kraj - zázemí v Mukařově

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3585271  Dátum zverejnenia: 23.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.