Servisný technik (Banská Bystrica)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica, Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Po celú dobu svojho pôsobenia patrí medzi predné výťahárske spoločnosti na slovenskom trhu. A to nie len v dodávkach výťahov a eskalátorov, ale aj v ich následnom servise, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu SERVISNÝ TECHNIK (Banská Bystrica).

Náplň práce:

• vykonávanie servisnej činosti a všetkých druhov opráv výťahov vrátane prevencie,
• zodpovednosť za dodržiavanie termínov realizácie jednotlivých druhov činností,
• komunikácia s prevádzkovateľmi výťahov

Požadujeme:

• odbornú spôsobilosť (§ 21 vyhl. 508/2009 Z. z. a vyššie, § 18 výhodou),
• skúsenosti so servisom výťahov veľkou výhodou,
• ochotu na sebe pracovať a chuť učiť sa nové veci,
• záujem o elektroniku a moderné technológie,
• prozákaznícky prístup,
• samostatnosť, spoľahlivosť

Ponúkame:

• zázemie prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti,
• odborný rast a perspektívu,
• zaškolenie v technickej oblasti a ďalšie vzdelávanie,
• prácu s modernými technológiami,
• príspevok na DDS,
• príspevok na šport/relax a jazykové kurzy,
• odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie,
• nástup možný ihneď alebo dohodou
• základná zložka mzdy: 850 € btto (dohodnutá mzda sa odvíja od skúseností uchádzača)
• miesto výkonu práce: Banská Bystrica

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Po celú dobu svojho pôsobenia patrí medzi predné výťahárske spoločnosti na slovenskom trhu. A to nie len v dodávkach výťahov a eskalátorov, ale aj v ich následnom servise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3596190  Dátum zverejnenia: 8.2.2019