Golang developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí komplexní AI marketingovou platformu, hledáme vhodného kandidáta, zkušeného či juniora a Go nadšence, do aktuálně šestičlenného vývojářského týmu backendu, na pozici Golang developera.

O čem by byla tvá práce?

  • O tvorbě kódu pro vznik nových či úpravu stávajících částí webové aplikace
  • O dodržení postupu a scénáře dle zadání SW analytika
  • O spolupodílení se na definování používané architektury a technologií
  • O spolupráci s dalšími kolegy z vývoje, analýzy, frontendového vývoje, konektorů, AI, testování, sysadminu, technického consultingu, produktu
  • O zajištění hladkého napojení na frontend

Co bys měl umět?

  • Základním stavebním kamenem je znalost goučka
  • Chceš se kontinuálně rozvíjet a máš chuť se učit
  • Výhodou bude znalost PHP, JavaScript, React. Znalost agilního vývoje (SCRUM) nebo obdobné báze
  • Nebojíš se přicházet s vlastními nápady a řešeními

Na co se můžeš těšit?

  • Finančně - budeš ohodnocen dle své seniority, potenciálu a kvality odvedené práce
  • Benefity - 5 týdnů dovolené, 5 sick days, 1 narozeninové volno, 1 den volna v období adventu
  • Občerstvení a nápoje na pracovišti, příspěvek na stravování
  • Elektronickou benefitní kartu
  • Možnost vycestovat do zahraničních poboček společnosti
  • Rozvoj - k dispozici dostaneš zdroje pro tvůj rozvoj, účast na konferencích, summitech, školeních (jazykových/ odborných/ soft skills), budeš mít svého kouče atd.
  • Flexibilita, široké pole působnosti s velkou mírou volnosti, ale také odpovědností, kterou ti role přináší
  • Spolupráce s profíky z oboru, rychlý posun dál a kdo ví, možná nejen do role ještě většího experta, ale třeba i teamleadra
  • Místo výkonu práce: Praha - Karlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3605728  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.