Účetní pro vedlejší hospodářskou činnost (VHČ)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje profesionální služby v oblasti správy bytového a nebytového fondu různého vlastnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Účetní pro vedlejší hospodářskou činnost (VHČ).

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru.
  • Alespoň 3 roky praxe na pracovní pozici účetní, optimálně pro správu nemovitostí. Zkušenosti s vedením účetnictví městských částí výhodou.
  • Znalost aktuálních účetních předpisů a daňové problematiky,
  • Velmi dobré komunikační a organizační a schopnosti.
  • Samostatnost, spolehlivost, důslednost a pečlivost.
  • Uživatelská znalost práce MS Office.
  • Znalost práce se SW iDES pro správu nemovitostí a SW Účto a Form pro evidenci mezd a daní výhodou.

Náplň práce:

  • Vedení účetnictví společnosti pro MČ Praha 11 v souladu s českými účetními standardy a příslušnými zákony na základě účetních a daňových dokladů v rozsahu stanoveném účtovým rozvrhem.
  • Kontrola veškerých dodavatelských faktur z pohledu DPH, provádění věcné a formální kontroly účetních a daňových dokladů. Vedení evidence pro účely DPH potřebné pro správné stanovení daňové povinnosti.
  • Sledování a kontrola plnění finančního plánu.
  • Příprava podkladů pro pravidelně předkládané Rozbory hospodaření na MČ Praha 11 či jiných ekonomických podkladů podle potřeb a pokynů.
  • Zpracovávání měsíčních závěrek účetnictví, provádění roční inventarizace pohledávkových a závazkových účtů.
  • Zpracovávání mezd nebo DPP statutárních orgánů SVJ, zpracování daňového přiznání SVJ (DPPO) a dalšího výkaznictví.
  • Archivace a evidence veškerých účetních dokladů.
  • Úzká spolupráce s provozními techniky společnosti a předpisem a evidencí nájemného. Odsouhlasení předpisu nájemného, záloh na služby s účetnictvím a spolupodílení se na vyúčtování těchto služeb.

Nabízíme:

  • Samostatnou práci v příjemném prostředí a kolektivu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou (nabízíme i možnost práce na živnostenský list/IČO). Termín nástupu ihned.
  • Nástupní plat 35-40 000 Kč hrubého
  • Notebook, mobilní telefon.
  • 5 týdnů dovolené (plus 3 dny zdravotního volna), stravenky, poukázky na sportovní a kulturní akce.
  • Místo výkonu práce v sídle společnosti na Praze 11

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3609705  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc