Senior networking specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se mobilními technologiemi a službami Mobile Device Managementu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior networking specialista.

Zákazníkům poskytují také vlastní aplikace, hostingové a cloudové služby a s tím související IT správu včetně profesionální zákaznické podpory.

Náplní tvé práce bude

  • správa síťových prvků Cisco, HP, Mikrotik, Ubiquiti, Aruba
  • správa fyzických a virtuálních sítí
  • údržba, návrh a rozvoj síťové infrastruktury datacenter a našich klientů
  • správa přístupových bodů různého typu (VPN, WiFi)
  • odpovědnost za bezpečnost a funkčnost síťové infrastruktury
  • zavedení a udržování change managementu
  • udržování dokumentace v aktuálním stavu
  • účast na projektech u zákazníků v oblasti networkingu

Co od tebe požadujeme

  • znalost síťových technologií (fyzické a virtuální sítě, VLAN, VPN, WiFi, load balancing)
  • znalost principů zabezpečení a jejich implementace v praxi (firewall, proxy)
  • znalost PKI a autentizačních mechanizmů (LDAP, RADIUS, KCD, SAML)
  • systematičnost
  • samostatnost
  • certifikace v oblasti

Co Ti nabízíme my

  • práci na HPP ve stabilní a rostoucí české společnosti
  • pracoviště v centru Brna
  • práci z domova dle Tvých potřeb
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní technické vybavení potřebné k práci
  • možnost osobního rozvoje v oblasti EMM a virtual networkingu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • firemní kurz angličtiny
  • pohodový kolektiv podobně naladěných jedinců
  • neformální firemní akce
  • místo pracoviště Brno

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3609905  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.