Zámečník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Psáry
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinnou společnost s dlouhou tradicí, která vyrábí a montuje ocelové konstrukce všeho druhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zámečník.

Náplň práce:

  • Zámečnické práce na dílně nebo montážích
  • Montáže převážně v Praze a okolí s každodenním návratem na provozovnu

Požadujeme:

  • Výuční list nebo v praxi v oboru – minimálně 2 roky
  • Dobrou orientaci v technických výkresech
  • Samostatnost, odbornou způsobilost a spolehlivost
  • Připravenost na fyzickou práci
  • Svářečský průkaz (135 nebo 111) výhodou
  • Řidičský průkaz B nebo C výhodou

Nabízíme:

  • Férové jednání a rozmanitou práci, která Vás bude bavit
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení 25 000 – 35 000Kč (dle praxe)
  • Možnost ubytování přímo na provozovně
  • Možnost doškolení: svářečský průkaz, jeřábnické a vazačské zkoušky, obsluha vozíků a pracovních plošin
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pracovní doba po-čt 6:30 až 15:30, pá 6:30 až 13:00.
  • Práce na HPP, proplácení přesčasů
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Dolní Jirčany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3615397  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc