Projektant/projektantka - silnoproud

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projektovou kancelář působící v oboru železničních staveb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektanta - silnoproud: silnoproudých a energetických zařízení na železnici/trakčních zařízení.

Náplň práce:

  • projektování železničních staveb pro všechny stupně projektové dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ elektrotechnického
  • znalost CAD systémů MicroStation nebo AutoCad
  • schopnost práce v týmu i samostatně, flexibilitu, komunikativnost a zájem o práci
  • řidičský průkaz skupiny B je výhodou
  • AJ, NJ výhodou
  • autorizace, resp. odborné zkoušky jsou výhodou
  • pozice vhodná také pro absolventy

Nabízíme:

  • zajímavou práci při řešení železničních staveb
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost profesního růstu, dlouhodobou perspektivu, podpora profesního vzdělávání
  • odměňování v závislosti na pracovním nasazení (dle výsledků, znalostí, zkušeností)
  • školení a vzdělávání v rámci systému rozšiřování odborných vědomostí
  • širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, dovolená, Sportkarta, příspěvky jazykové kurzy, penzijní pojištění atd.)
  • možnost zajištění ubytování
  • možnost náborového příspěvku v závislosti na zkušenostech
  • nástup dle dohody
  • místo pracoviště: Praha 10 – Strašnice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3619323  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.