Servisní technik – CAM stroje na řezání textilu a kůže

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost zajišťující prodej a servis špičkových CAM strojů na řezání textilu a kůže francouzské výroby, hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika.

Náplň práce:

  • Přímá komunikace se zákazníky při řešení problémů
  • Preventivní údržba i akutní opravy strojů
  • Provádění diagnostiky a dokončení komplexních oprav, včetně identifikace a přípravy nezbytných dílů a nástrojů
  • Přímá komunikace se zákazníky, předvídání jejich potřeb a identifikace dalších servisních příležitostí
  • Aktivní komunikace s dodavatelem při identifikaci a řešení komplexních problémů
  • Zpracování dokumentace
  • Účast na školení (Slovensko, Francie, Německo) v souladu s požadavky na odbornost a požadavky společnosti

Požadujeme:

  • SŠ elektro, nebo strojní
  • Vyhl. 50 § 6
  • Znalost ČJ a AJ – znalost slovem i písmem. Komunikace s dodavatelem, školení, dokumentace
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Praxe na pozici servisního technika vítána
  • Znalost principů PC – HW a SW výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost. Schopnost řešit problémy.
  • Reprezentativní vystupování
  • Ochotu cestovat v rámci ČR
  • Základní PC gramotnost (MS Office)

Nabízíme:

  • Práci na HPP v rámci home office
  • Čtvrtletní prémie
  • Auto, mobil, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na rekreaci
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3624721  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.