Specialista/ka klientské linky platebních karet

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, bankovní instituci působící na českém kapitálovém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista/ka klientské linky platebních karet.

Co Vás čeká na této pozici?

  • Smysluplná práce, při níž budete mít možnost pomáhat druhým a chránit zájmy i prostředky našich klientů
  • Řešení telefonických a jiných požadavků interních i externích klientů
  • Ověřování karetních transakcí – vyhodnocování funkčnosti platebních karet
  • Blokace platebních karet
  • Řešení nestandardních situací našich klientů
  • Spolupráce na prevenci možných karetních podvodů

Co očekáváme my od Vás?

  • Výborné komunikační dovednosti
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (noční směny, práce o víkendu)
  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni slovem i písmem (B1/B2)
  • Nadhled při řešení problematických a vypjatých situací
  • Spolehlivost, pracovní nasazení a odpovědný přístup
  • Znalost bankovního prostředí a platebních karet je výhodou – základy však již jistě máte z pohledu klienta a vše ostatní Vás rádi naučíme

Nabízíme

  • Příležitost získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti platebních karet a nastupujících nových platebních metod
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu - u jednoho z hlavních hráčů na poli inovací platebních řešení
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti – držitele aktuálního ocenění "TOP zaměstnavatel roku 2019"
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Příjemné pracovní prostředí centrály KB: Praha 5 - Stodůlky (přímo na metru B)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3630165  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.