Strojní mechanik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Beroun, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se kompletací a distribucí v oblasti tisku a datových nosičů, hledáme nového kolegu na pozici Strojní mechanik.

Náplň práce:

  • mechanické opravy zařízení ve výrobě gramofonových desek
  • montáž a seřízení nově instalovaných strojních zařízení
  • zajištění preventivní strojní údržby
  • plnění operativních úkolů v provozu napříč výrobou gramofonových desek

Požadujeme:

  • ukončené SOU/SŠ technického zaměření
  • odborná praxe v údržbě mechanických zařízení
  • znalost pneumatických a hydraulických schémat je pro Vás výhodou
  • samostatnost a technické myšlení
  • ochotu pracovat ve 12- hodinových směnách

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajímavou práci v prostředí stabilní a prosperující firmy
  • firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • skvělou dopravní dostupnost z Berouna a Prahy Zličín
  • zajištění dopravy z Kladna zdarma
  • Místo výkonu práce: Loděnice u Berouna

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3635952  Dátum zverejnenia: 3.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.