Operátor klientského centra

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je poskytovatelem kursových sázek v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor klientského centra.

Náš zákazník je pro nás na prvním místě a naším úkolem je, aby byl hlavně spokojený. Pokud rád/a mluvíš s lidmi, administrativa tě neděsí a věci dotahuješ do konce, pak neváhej a přihlas se!

Co bude Vaším úkolem?

  • Budeš pomáhat našim zákazníkům vyřizovat jejich požadavky a odpovídat na všemožné dotazy
  • Chceme být nejlepší, a proto pracujeme non-stop 24/7 ve směnném provozu. Neboj se, vždy budeš mít dost času si odpočinout a nabrat síly.
  • Pro komunikaci se zákazníky používáme telefon, chat, e-mail, sociální sítě. Stereotyp tu opravdu nehrozí
  • Pracujeme s různými počítačovými programy a systémy
  • Nemáš praxi? Nevadí, všechno tě naučíme. Zkušenější kolega bude stále s Tebou a naučí tě všechno, co umí sám

Co po Vás požadujeme?

  • Slovo sport by tě nemělo děsit
  • Měl/a bys mít rád/a komunikaci s lidmi. Povídáme si s nimi a nasloucháme jim celé dny
  • Jsme parta a ty bys měl/a být dalším týmových hráčem
  • Skvělá čeština je naším komunikačním jazykem, a proto jí potřebujeme slovem i písmem
  • Počítač by měl být tvůj kamarád a ne nepřítel

Co můžeme nabídnout?

  • Základní měsíční mzda od 25.000 a k tomu 10% roční bonusy
  • Balíček firemních benefitů zahrnující 5 týdnů dovolené, stravenky, Cafeterie a další
  • Pro každého našeho zaměstnance máme rozvoj šitý na míru, takže si sám můžeš vybrat, co ti nejlíp sedí (kurzy komunikace, Office 365, angličtina a spoustu dalších, co tě napadne ...)
  • Spousta sportovních akcí a dalších eventů (volejbal, bowling, fotbal, šipky, jóga venku, firemní snídaně, oběd s naším šéfem, vánoční party, letní piknik a týmové akce)
  • Relax centrum na pracovišti – stolní fotbal, šipky, billiard
  • Příjemné a moderní pracoviště v centru Prahy - Florentinum (Florenc)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3636784  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.